Kouty nad Desnou - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Kouty nad Desnou. Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowborďáci milující adranalin a pořádné tríčky si mohou zablbnout ve snowparku. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete horkou čokoládu či uzená cigára. S lyžemi se chodí špatně, naštěstí v areálu jezdí skibus. Středisko sousedí s Šindelná .

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Areál musíme ohodnotit lehce nadprůměrnou známkou. Areál dokáže splnit potřeby většiny průměrných lyžařů. Areál nic zásadního nechybí. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Chcete, aby Vám bylo teplo na hlavu a přitom vypadali stylově a cool? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

ing. Mojmír Posloužil